سلام ، به بهترین بیمه خوش آمدید.

درباره ما

گروه آتیه سازان کار خود را تحت نظر و با مجوز بیمه سامان از بهمن 1389 آغاز کرد و در رشته های عمر، درمان، آتش سوزی، حوادث، مسئولیت، خودرو و…فعالیت می­نماید.

این گروه که در ابتدا از تعدادی فروشنده دارای سابقه در صنعت بیمه تشکیل شده بود رفته رفته با تغییر نگرش، آموزش های تخصصی در کلیه زمینه ها و سپس ایجاد اهداف، خط مشی و مأموریتهای مشخص برای اعضای گروه، تبدیل به یکی از موفق ترین مجموعه های بیمه ای کشور شده است.

از آنجایی که آموزش صحیح، اصولی و مؤثر همیشه در صدر اولویت های مجموعه قرار داشته است، تا کنون کارگاه ها، تورهای آموزشی، همایشها و سمینارهای بسیاری از جمله تخصصی، توسعه مهارتهای فردی، خودباوری و هدفمندی، مشتری مداری، مدیریت رفتار سازمانی، ساختار سازی مدل ذهنی و… برای اعضای این گروه برگزار گردیده است و از اساتید ارزشمندی چون دکتر علیرضا آزمندیان، دکتر پرویز درگی، دکتر احمد حلت، دکتر محمود معظمی، دکتر سیدحمیدرضا محتشمی، دکتر شاهین فرهنگ، دکتر سعید شهباز مرادی و بسیاری اساتید دیگر دعوت به تعلیم و آموزش شده است.

ارائه مشاوره تخصصی بیمه بدون تاکید بر استفاده از اصطلاحات پیچیده و غیرقابل درک برای مشتریان

  • مشاوره و پیشنهاد خرید بدون اجبار و فشار بر روی مشتری
  • حمایت، پشتیبانی و خدمات پس از فروش برای مشتریان در طول مدت قرارداد
  • دیدگاه بلند مدت به همکاری و ارائه خدمات به مشتریان
  • تمرکز بر روی منافع مشتریان و فروش صرفا بر اساس نیاز واقعی مشتری

از جمله اهداف، مأموریت ها و چشم اندازهای «آتیه سازان زندگی ایرانیان» است و تمامی اعضا برای اعتلای فرهنگ بیمه ای و بیمه پذیری عموم مردم و تحقق پشتوانه سازی امین و مطمئن بواسطه بهترین محصولات بیمه ای شرکت بیمه سامان، همیشه مبادرت ورزیده اند.

به کمک نیاز دارید؟ با ما چت کنید