سلام ، به بهترین بیمه خوش آمدید.

خرید بیمه منازل مسکونی سامان

یکی از سرمایه هایی که هر کدام از ما در زندگی خود داریم اسباب و وسایل منزلمان است. این اثاثیه امکان دارد هر لحظه آسیب ببیند و ضرر و زیان زیادی را متوجه ما کند. بیمه منازل مسکونی سامان قراردادی است که به موجب آن خسارات وارد شده به اسباب و وسایلتان  جبران خواهد شد.

از میان مواردی که این بیمه نامه به جز اثاثه تحت پوشش خود قرار می دهد می توان به خسارات ناشی از آتش سوزی، انفجار، زلزله، صاعقه، ترکیدگی لوله آب، سرقت، سقوط هواپیما و… اشاره کرد.

اینفوگرافیک بیمه مراکز مسکونی سامان

اینفوگرافی بیمه مراکز مسکونی سامان

معرفی بیمه منازل مسکونی


بیمه منازل مسکونی چیست؟

در پاسخ به این سوال باید گفت این بیمه نامه خطرات منازل مسکونی را جبران خواهد کرد. ویژگی مثبت بیمه منازل مسکونی سامان این است که  برای خرید آن نیازی به بازدید کارشناسان از بنا نیست و شرکت به اطلاعاتی که بیمه گذار می دهد، اکتفا می کند. بیمه منازل مسکونی سامان شامل موارد زیر است: طرح خانه امن، طرح جامع خانوار و طرح جامع آتش سوزی. که در ادامه به بررسی طرح خانه امن خواهیم پرداخت.

معرفی بیمه منازل مسکونی

مشخصات بیمه منازل مسکونی سامان


سوال دیگری که پس از معرفی بیمه منازل مسکونی مطرح می شود این است که

بیمه منازل مسکونی چه فایده ای دارد؟

این قرارداد مزایا و ویژگی های مخصوص به خود را دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.

پوشش های بیمه منازل مسکونی

خطرات اصلی این قرارداد  معمولا شامل انفجار، صاعقه و آتش سوزی می شود و کلوزهای دیگر آن مواردی مانند سیل، زلزله، آتشفشان، ترکیدگی لوله آب، ذوب برف، باران، خطر سقوط هواپیما و هلی کوپر و در نهایت سرقت لوازم منزل را پوشش می دهدواحدهای مسکونی را به دو صورت گروهی و انفرادی بیمه می کنند و درصورتی که مورد گروهی آن تعداد بالایی بیمه شوند تخفیف شامل حال این افراد خواهد شد.
خرید بیمه عمر و سرمایه

همچنین شرکت بیمه شما امکان این را دارد که در صورت توافق دو طرف قرارداد موارد زیر نیز تحت پوشش خود قرار دهد:

 
  • مسئولیت بیمه گذار در برابر اشخاص ثالث
  • جبران هزینه های پزشکی ناشی از حادثه
  • غرامت نقص عضو جزئی و کلی و فوت ناشی از حوادث

انواع بیمه های مسکونی و پوشش های آن

به طور کلی انواع بیمه منازل مسکونی شامل موارد مختلفی مثل بیمه مسئولیت مدیران مجتمع‌های مسکونی، بیمه زلزله، بیمه آتش سوزی منازل و بیمه منازل مسکونی استفاده کرد. این بیمه اگرچه کلیت یکسانی دارد اما نحوه ارائه  آن در هر شرکت متفاوت است. اکثر مردم بیمه جامع منازل مسکونی را به نام آتش سوزی می شناسند. بسته به نیاز پوشش های مختلف را می توان به آن اضافه کرد تا بهترین بیمه منازل مسکونی توسط شما خریداری شود.

بیمه نامه طرح خانه امن سامان

 اگر به دنبال یک طرح جامع برای  داشتن خانه امن می گردید، این طرح بدین صورت است که بخشی از خانه و اثاثیه آن با سرمایه مشخصی تحت پوشش بیمه قرار می گیرد و درصورت بروز حادثه خسارات ناشی از آن جبران می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟ با ما چت کنید